Inchcape | Lieliski mazlietoti automobili ar garantiju

Jaunas automašīnas:
BMW Ford Jaguar Land Rover Mazda Mini

Meklēšana

Korporatīvajiem klientiem

Korporatīvā klienta statuss, ko var iegūt, noslēdzot īpašu līgumu, dod iespēju uzņēmumiem noteiktā periodā iegādāties mazlietotus automobiļus ar ļoti izdevīgiem nosacījumiem, saņemt izdevīgus piedāvājumus garantijas un pēcgarantijas apkalpošanā, kā arī citas priekšrocības.

Darījumu programma korporatīvajiem klientiem nodrošina šādas priekšrocības:

Svarīgi! Informācija par Latvijas Republikas likumu “Par uzņēmumu ienākuma nodokli”

Reprezentatīvs vieglais automobilis likuma “Par uzņēmumu ienākuma nodokli” 1. panta 26. punkta izpratnē ir vieglais automobilis, kura vērtība bez pievienotās vērtības nodokļa pārsniedz € 50 000. Iegādājoties transportlīdzekli, kura vērtība ir zemāka par € 50 000 (bez pievienotās vērtības nodokļa, pie nosacījuma, ka transportlīdzeklis tiek izmantots tā īpašnieka saimnieciskās darbības nodrošināšanai), ir iespējams:

  1. Samazināt ar nodokli apliekamo peļņu par izdevumiem, kuri ir saistīti ar šī transportlīdzekļa uzturēšanu un ekspluatāciju, t. sk. izdevumi par degvielu, apdrošināšanām, stāvvietām, remontdarbiem, papildus aprīkojumu iepriekš minētās summas ietvaros, nomas maksājumiem par šo transportlīdzekli operatīvā līzinga gadījumā, procentu maksājumiem finanšu vai operatīvā līzinga gadījumā.
  2. Transportlīdzekļa amortizācijas vērtību iekļauj nodokļu amortizācijai, kuru izmanto Uzņēmuma ienākuma nodokļa aprēķināšanai.

Iegādājoties transportlīdzekli, kura vērtība pārsniedz augstāk norādīto limitu, klients zaudē šīs priekšrocības.

Lai uzzinātu vairāk par Jums piemērotākajiem automobiļa iegādes risinājumiem, lūdzam sazināties ar, kādu no Inchcape korporatīvo klientu pārstāvjiem Inchcape Motors Latvia: Inchcape BMW Autocentra Mazlietotie automobiļi (67828600, office@inchcape.lv) vai Inchcape Motors Latvia (67303000, info@inchcape.lv)

© Inchcape
Sākuma lapa Privātuma politika Sīkdatņu politika Autortiesības Par mums Kontakti Mobile