Komisijas Tirdzniecība

PĀRDOSIM JŪSU AUTO PROFESIONĀLI UN ĀTRI!

Inchcape Motors Latvia mazlietoto automašīnu tirdzniecības nodaļas ir profesionālas un ar lielu pieredzi. Mēs pērkam un pārdodam visu zīmolu mazlietotus automobiļus, jo esam nopietns auto tirdzniecības partneris Latvijā un Eiropā.

  • Atsaucība – mēs esam atvērti klientu, darbinieku un sabiedrības vēlmēm un vajadzībām sniedzot precīzas, kompetentas atbildes, pakalpojumus vai risinājumus.

  • Aizrautība – mūsu komandas darbs ir orientēts uz jau gūto rezultātu nostiprināšanu, un to vainagos klientu gandarījums, darbinieku lojalitāte savam uzņēmumam, mūsu izaugsme un mūsu pārstāvēto automobiļu reputācijas teicamā reputācija Latvijā.

  • Klienti – mūsu lielākā vērtība ir gandarīti klienti, mūsu pūles un darbs ir veltīts viņu interešu, vēlmju un vajadzību apmierināšanai, un mūsu komandai ir zināšanas un pieredze, izmantojot BMW, BMW Motorrad, MINI, Jaguar, Land Rover, Ford un Mazda pasaules pieredzi un iespējas, lai rastu tam rast labākos risinājumus.

  • Drošība un atbildība – Visi mūsu darījumi ir tīri un caurskatāmi, atbilstot godīgai praksei un ievērojot visus saistošos likumus.

Auto komisijas tirdzniecība ir lieliska iespēja Jums sava auto pārdošanas procesus uzticēt mūsu komandai, kas ar to nodarbojas katru dienu. Mums ir plaša klientu datu bāze, teicama reputācija un pārdevēji ar pieredzi savā jomā. Jūsu auto sludinājums tiks izvietots visos populārākajos sludinājumu portālos, piemēram, ss.lv, latauto.lv un mobile.de


AUTO NODOŠANA KOMISIJAS TIRDZNIECĪBĀ: NO ATSLĒGĀM LĪDZ NAUDAI

1.

Atbrauciet ar savu automobili uz Inchcape Motors Latvia salonu (Dārzciema ielā 64A, Rīga) vai Inchcape Motors Latvia mazlietotu automobiļu tirdzniecības vietu (Hanzas ielā 16A, Rīgā) un vērsieties pie mūsu mazlietoto auto pārdošanas speciālistiem.
Jūsu auto var būt jebkura ražotāja modelis, jo mēs tirgojam visu marku lietotas automašīnas un katru dienu palīdzam pārdot daudzus klientu auto.

2.

Mēs novērtēsim automobiļa stāvokli un vienosimies ar Jums cenu un komisijas maksu pārdošanas gadījumā.
Sniegsim objektīvu un profesionālu automobiļa novērtējumu un vienosimies par vislabāko pārdošanas cenu.

3.

Lietojiet savu auto un tirgojiet vienlaicīgi.
Jūsu auto tiks ievietots mūsu datu bāzē, izsūtīts potenciālajiem klientiem un publicēts lielākajos sludinājumu portālos, kamēr Jūs to variet ērti lietot līdz pārdošanas brīdim.

4.

Viss vienuviet, ātri, ērti un izdevīgi.
Atstājot savu auto komisijas tirdzniecībā, Jums vairs nebūs jādomā par tā pārdošanas procesu. Pārdodot Jūsu auto, sagatavosim dokumentus, veiksim pašreģistrāciju un sakārtosim visus citus nepieciešamos dokumentus.

Uzziniet vairāk par Jūsu auto komisijas tirdzniecību, noteikumiem un iespējām, sazinoties ar mums: