Inchcape | Lieliski mazlietoti automobili ar garantiju

Jaunas automašīnas:
BMW Ford Jaguar Land Rover Mazda Mini

Meklēšana

Par mums

Inchcape Latvijā

2005.gadā Latvijā darbību uzsāka Inchcape Motors Latvia – oficiālais Mazda un Jaguar automašīnu pārstāvis. 2007.gada vasarā Inchcape iegādājās Baltic Motors Ltd. un BM Auto, tādējādi kļūstot par ietekmīgāko automašīnu mazumtirdzniecības uzņēmumu Latvijā, kas pārstāv tādus zīmolus kā Alpina, BMW, BMW motocikli, Ford, Jaguar, Land Rover, Mazda un MINI.

Inchcape misija

Inchcape Motors Latvia divi uzņēmumi Latvijā pārstāv BMW automašīnas un motociklus, MINI, Jaguar, Land Rover, Ford un Mazda zīmolus. Inchcape Motors Latvia ir pilnvarotais Ford un Mazda pārstāvis Latvijā. Abi pārstāvji piedāvā potenciāliem pircējiem iegādāties ne tikai jaunas automašīnas, bet arī mazlietotās, un tādēļ mūsu misija ir palīdzēt saviem esošajiem un nākamajiem klientiem arvien pilnīgāk atklāt mūsu pārstāvēto automobiļu sniegtās iespējas un sniegt viņiem pastāvīgu atbalstu šo iespēju izbaudīšanā. Katra pārdotā automašīna vai motocikls, aksesuārs vai papildaprīkojums, katrs servisa apmeklējums nav tikai darījums starp uzņēmumu un pircēju, tā ir uzticības un kopējas aizrautības saite. Ikviens mūsu klients līdz ar auto vai motocikla atslēgām ir ieguvis sev uzticamu draugu, kurš savu lojalitāti nemēra iegādātā motora tilpumā vai apmaksas termiņā.

Inchcape piemīt visas nepieciešamās zināšanas, pieredze un aizrautība, lai piepildītu savu misiju – kalpot saviem klientiem viņu iepazītajā jaunajā pasaulē, kurā braukt ir bauda. Inchcape dod iespēju saviem darbiniekiem apgūt unikālas prasmes, vairot kompetenci un kvalifikāciju darbam ar visjaunākajām industrijas tehnoloģijām, tā pilnveidojot viņu meistarību un stiprinot profesionālo lepnumu par savu piederību pasaules autobūves avangardam.

Vērtības

Vīzija

Inchcape mērķis ir būt par pašsaprotamu izvēli gan klientiem, tiem vēloties saņemot apkalpošanas un pārdošanas pakalpojumus, gan arī potenciāliem darbiniekiem; kļūt par lielāko šo zīmolu pārstāvi Latvijā, nodrošinot sev plašu gandarītu klientu loku, kā arī augsti profesionālu un uzņēmuma attīstībā motivētu darbinieku komandu.

Uzticiet savu automašīnu ekspertiem!

Mēs pārzinām Jūsu automašīnu:

Inchcape pasaulē

Inchcape ir  pasaulē lielākais neatkarīgais automašīnu mazumtirgotājs, kas darbojās gandrīz 26 pasaules valstīs, tai skaitā Austrālijā, Beļģijā, Grieķijā, Honkongā, Singapūrā, Lielbritānijā, Austrumeiropā, Baltijas valstīs, Krievijā un Dienvidamerikā. Kopumā uzņēmums pārstāv 18 tirdzniecības zīmes vairāk nekā 208 tirdzniecības vietās.Mēs apkalpojam simtiem tūkstošus klientu visā pasaulē, pārdodot jaunu automašīnu ik pa divām minūtēm!

Uzziniet vairāk: 67828600, office@inchcape.lv (Inchcape Motors Latvia: Inchcape BMW Autocentra Mazlietotie automobiļi) vai 67303000, info@inchcape.lv (Inchcape Motors Latvia). Aicinām izmantot atpirkšanas pakalpojumu un nopirkt sev vispiemērotāko jauno automobili, kādā no Inchcape saloniem.

© Inchcape
Sākuma lapa Privātuma politika Sīkdatņu politika Autortiesības Par mums Kontakti Mobile